Úklid kanceláře

Moderní doba klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale také na dojem, jakým firma působí. Proto je nezbytné, aby Vaše kanceláře byly dokonale čisté a uklizené. Kdyby tomu tak nebylo, sebelepší pracovní výsledky by byly stále kaleny vzhledem místností, v nichž mají probíhat jednání s klienty. Každý majitel kanceláří tedy musí zajistit jejich úklid. Jak to však udělat? Nabízejí se v zásadě dvě možnosti. Zaměstnávat vlastní uklízecí četu, nebo najímat úklidovou firmu. Každá ztěchto možností má svá specifika. Nelze však říci, že by obě měly stejně kladů a záporů, že by obě varianty byly stejně výhodné. Z jednoduchých důvodů se jako výhodnější jeví druhá možnost, najímat profesionální úklidovou firmu. Ty nejzásadnější z těchto prostých důvodů naleznete v následujícím výčtu.

  1. Aby byl úklid pořádný, je třeba použít k jeho provádění značně specializovaných strojů a čisticích přípravků. Pokud chcete zajistit úklid svépomocí, musíte všechno drahé a mnohdy i rozměrné vybavení nakoupit a skladovat. To je, vzhledem ke své zbytečnosti, poměrně značná investice. A v případě, že se jí chcete vyhnout, činíte tak pouze na úkor kvality čištění. Specializovaná úklidová firma naproti tomu všechno potřebné vybavení vlastní, přiveze a zase odveze. Navíc v případě, že využijete jejích služeb, platíte pouze samotný úklid, nikoli také sociální a zdravotní pojištění, dovolenou a další peníze spojené se stálým zaměstnancem.
  2. Pokud neživíte vlastní uklízecí zaměstnance, nemusíte litovat toho, že se někdy udělá špíny méně a není třeba tolik uklízet. Zaměstnanec se stálým platem by byl za takový stav rád, ale v případě najímání úklidové služby budete rádi Vy. Naopak po večírku či malování kanceláří není problém uklidit více, aniž by bylo nutno odměňovat přesčasové hodiny. úklidová firma je flexibilnější v obou směrech, při větším i menším množství požadované práce, což je pro Vás v obou případech výhodné.
  3. Vysoká kvalifikace pracovníků společnosti úklid Praha a použití profesionálních čisticích prostředků a nástrojů Vám umožní dokonalý úklid kanceláří včetně takových artistických kousků, jako je mytí oken kanceláří ve výškové budově zvenku. Společnost používá pouze stroje a přípravky osvědčených a kvalitních značek, s nimiž lze zajistit nejšetrnější, nejdokonalejší a nejbezpečnější čištění všech povrchů.
  4. Neodmyslitelnou výhodou pořádného úklidu je prestiž. Servisní úklid, který úklid Praha zajistí na nejvyšší úrovni včetně čištění fasády, koupelny, nábytku a všech dalších povrchů, způsobí vyšší výkonnost Vašich zaměstnanců v příjemnějším prostředí, lepší zdravotní podmínky a zrcadlí i Váš finanční úspěch a stabilitu společnosti.
Zavřít menu