Úklid bytu

Dnešní úspěšní obyvatelé velkoměst se často potýkají s tím, že den co den pro samou práci v kanceláři, obchodní večeře a setkání po večerech nemají dostatek času pro soukromé osobní účely. Jak je potom frustrující, má-li člověk to málo času, které mu zbývá, věnovat uklízení bytu či domu? Na druhé straně je však vědecky prokázáno, že čistota obydlí má značný vliv na zdraví svých obyvatel. Prach na povrchu, bakterie a roztoči uvnitř koberců a v čalouněném nábytku, to vše je krůčkem k nemoci, mnohdy i dlouhodobým dýchacím potížím. A to opomíjíme samozřejmost, že nikdo by nechtěl ve špíně žít a do špíny zvát návštěvy, ani kdyby to zdraví neškodilo.

Jednou ze služeb, které nabízí úklidová firma, je také profesionální čistění a úklid bytů, ať už se má jednat o pravidelné uklízení nebo jednorázový úklid třeba po opravě, malování nebo velké oslavě. Pomocí nejmodernějších prostředků a technického vybavení dovede firma efektivně, rychle a ekologicky vyčistit takřka cokoli odkudkoli. Všechny druhy povrchů, jaké se ve Vašem bytě nacházejí, je možné vyčistit, aniž by byl důvod k obavám z jejich poškození. Jediné, co bude poškozeno a odstraněno, bude špína a nečistoty. Ty ovšem zase budou zničeny pořádně.

Služby profesionální úklidové firmy umožňují řešit řadu problémů a požadavků:

  1. Udržení ideálního stavu bytu či domu i za předpokladu, že vlastníte domácí zvířata či vychováváte malé děti
  2. Mytí a vyčištění všech typů oken včetně jejich vnější, zevnitř nepřístupné strany. Pro zaměstnance firmy Complete Service není problémem ani vnější mytí oken v libovolném podlaží i té nejvyšší budovy.
  3. Suché čištění čalouněného nábytku, odstraňování trvanlivých skvrn, čištění koberců, koberečků a jakýchkoli jiných podobných věcí.
  4. Šetrné čištění a mytí koženého nábytku a leštěného dřeva.
  5. Údržba a obnova povrchu mramoru, žuly, kamenných fasád či podezdívek a podobně.
  6. Dokonalé odstranění alergenů, jako je prach, zvířecí chlupy, pyl, roztoči a jiné.

Pokud chcete žít v čistém, zdravém a krásném domově, profesionální úklid zajištěný profesionální úklidovou firmou je to nejlepší, co Vás může k tomuto cíli dovést. Máte-li zájem využít služeb zavedené pražské úklidové firmy Complete Service, můžete použít stránek www.completeservice.cz. Naše zkušenosti v tomto odvětví, špičkové technické vybavení, důkladně školení zaměstnanci a neustálé zlepšování služeb, to vše jsou předpoklady, které nám umožňují splnit beze zbytku veškeré Vaše požadavky.

Zavřít menu