Úklid obchodních center

Obzvlášť úklid velkých obchodních center s sebou nese mnoho fyzické námahy, pakliže jej vykonávají nekvalifikované osoby či osoby bez vhodných technických přístrojů. Naše úklidová firmaale nabízí řešení pro obojí – spolehlivý tým proškolených pracovníků cenících si své pracovní pozice i celou škálu nejmodernějších čistících technologií i čistící chemie odpovídající evropským i hygienickým standardům a vylučujícím alergické reakce.

úklid obchodních center a obchodů v sobě obnáší: úklid prostor obchodu, úklid přilehlých území, úklid skladů, úklid obchodu či části nákupního centra, kde jsou uložené potraviny či kde se s nimi manipuluje, vysypávání odpadkových košů, doplňování pytlů v koších, pozemní úklid, úklid prostor před vstupem do nákupního centra, mokré čištění, zametání a dezinfikování podlah, čištění a dezinfekce hygienických zařízení a další.

Objednavatel úklidu obchodních center u naší úklidové firmy vždy volí mezi pravidelným úklidem, jednorázovým, či dokonce generálním úklidem. Konkrétní podmínky úklidu a požadavky na něj jsou u naší úklidové firmy vyjednávány na osobní schůzce, při které naše úklidová firma ochotně a zdarma vyhotoví nezávazný cenový rozpočet úklidu obchodního centra či jiného žádaného typu úklidu. Po vyhotovení smlouvy o dílo je již zcela upraveno, jaké jsou povinnosti naší úklidové firmy a jaký stanovený úklidový plán při čištění obchodních center má za úkol při budoucí spolupráci plnit.

Úklid obchodních center je zajisté jednou z oblastí, kde služby naší úklidové firmy mohou být velice vítány. Pomocí naší techniky hravě a rychle zvládneme to, s čím by se jiní dlouhou dobu trápili a navíc k úklidu použijeme osvědčené chemické prostředky a dezinfekce. Žádný majitel nákupního centra nebude litovat, že s naší úklidovou společností smluvil zakázku o úklidu obchodních center!

Nezávazná objednávka

Zavřít menu