Úklid kanceláří

Provádíme pravidelný denní úklid kanceláří v nejvyšší kvalitě. Úklid kancelářských prostor provádíme pouze pomocí ekologicky šetrných čistících prostředků, které prošly certifikací.

V oblasti úklidu kanceláří držíme přední postavení a věříme, že čistota pracovních prostor napomáhá koncentraci a pracovní výkonnosti zaměstnanců firmy, pro kterou úklid naše úklidová firma vykonává. Zaměstnavatel tak obdrží nejen kvalitně vyčištěné prostory, ale i spokojené a pracovně nasazené zaměstnance, které nezatěžuje papírový prach či jiné nečistoty. Vytváříme prostředí s tvůrčí atmosférou vedoucí k prosperitě společnosti.

Úklid kanceláří zajišťují vyškolení pracovníci naší Úklidové firmy, ve které vkládáme plnou důvěru. Cení si svého pracovního místa a nedovolí si odvádět kancelářský úklid nedokonale.

Prostředky úklidové technologie používané naší úklidovou firmou nepoškozují nábytek ani jiný čištěný povrch a zaměstnanci naší úklidové firmy svým úklidem neohrozí dráty, kabely či jiné vodiče vedoucí například od počítačů.


Mezi nabízené úklidové práce kanceláří patří zvláště: mytí namáhaných a rychle znečištěných podlah, mytí oken, čištění koberců, koženého nábytku, záclon, žaluzií a všech typů kancelářského nábytku. Čistění a každodenní komplexní péči ve velké míře věnujeme právě podlahovým krytinám, které opatřujeme speciální vrstvou ochranných látek zajišťujících delší životnost. V intervalu několika dní provádíme mytí boxů, chemicky čistíme koberce a umíme z nábytku odstranit skvrny všech typů.

Profesionální úklid kanceláří proběhne vždy v čas a v pořadí, na jakém se s našimi klienty předem dohodneme. Požádejte o úklid administrativních budov a kanceláří právě naší úklidovou firmu! Naše úklidové služby jsou dostupné pro všechny, výsledek práce na vlastní oči uvidíte a budete moci překontrolovat. Volby naší úklidové firmy rozhodně nebudete litovat!

Nezávazná objednávka

Zavřít menu