Úklid domácností

Do rukou naší úklidové firmy můžete svěřit i úklid bytů či rodinných domů, zkrátka úklid domácnostíÚklidu domácnosti právě naší úklidovou firmou nebudete litovat a navíc si ušetříte spoustu času, práce i starostí, které by vlastnoruční úklid domácnosti bezpochyby provázely.

Perfektní čistotu a dokonalou péči nevěnuje naše úklidová firma jen nábytku, myjeme též okna, podlahy, dezinfikujeme WC, koupelny a kuchyně, odstraňujeme trosky a provádíme další úklidové práce dle přání našich klientů.

Nezalekneme se ani vysokých stropů nebo nestandardně velkých rozloh, jsme zkrátka připraveni uklízet domácnosti obvyklých i neobvyklých rozměrů.

Při úklidu domácnosti užíváme certifikovanou, zdravotně nezávadnou a šetrnou chemii. Na požádání předložíme dokumenty o naší odborné činnosti dokládající způsobilost k úklidům domácností i k dalším úklidovým službám spolu s osvědčením o splnění všech požadovaných kritérií námi užívaných čistících prostředků.


Protože domov je místo odpočinku, měla by jej obklopovat útulnost a čistota. O to se naše úklidová firma na profesionální úrovni postará! Uklízíme domácnosti a byty včetně oken, podlah, záclon a závěsů, koupelen, WC, předsíní, kuchyní, balkonů či teras atd. Rozsah služeb vždy určuje náš zákazník, perfektní kvalitu však my. Splňujeme evropské standardy úklidových firem a nejen v oblasti úklidu domácností usilujeme o harmonickou úklidovou firmu snažící se o další nárůst spokojené klientely.

Úklid domácností splňuje všechna kritéria a požadavky, které jen mohou být na takové čištění vzneseny. Práce vždy vykonávají kvalifikovaní pracovníci naší úklidové firmy cenící si své pracovní pozice. Nedovolí si odvádět práci při úklidu domácnosti s rezervami a navíc pravidelně prochází novými školeními.

Vsaďte na naši úklidovou firmu a věřte, že po našem úklidu domácnosti budou vaše domovy čistotou jen zářit!

Aby toho nebylo málo, nabízíme vám dárkové poukazy na úklid domácnosti, které můžete věnovat jako vytoužený odpočinek od domácích prací svým blízkým či přátelům!

Nezávazná objednávka

Zavřít menu