Účinnost čištění

Profesionální čistící stroje

Existuje několik zásadních důvodů, proč si neuklízet sám, ale najímat si profesionální úklidové firmy:

  • Ušetříte svůj čas a energii.
  • Úklid je proveden rychle a precizně.
  • Ale hlavním důvodem je účinnost čištění. Úklidová firma používá efektivní stroje, profesionální čistící prostředky a taky vhodné metody čištění.

Většina lidí a firem nemá profesionální čistící stroje k dispozici. Jsou finančně nákladné a nevyplatí se jim. Úklid a účinnost čištění tak nemůže být ve srovnání s profi úklidovou firmou efektivní. Bez těchto strojů strávíte úklidem mnohem více času a výsledek je o třídu horší než s čisticími stroji. Řešení je jasné – pozvěte si na úklid úklidovou firmu, několikanásobně se vám to vyplatí.

Kontaktujte nás a objednejte si jakýkoliv druh úklidu. Těšíme se na spolupráci.

Účinná a šetrná chemie

Na účinnost čištění má kromě strojů výrazný vliv také použití úklidová chemie. Naše úklidová firma používá 100% zdravotně nezávadnou čisticí chemii.

  • Klasické čisticí prostředky obsahují pouze univerzální množství účinných látek, aby nehrozilo poškození čištěného povrchu, což omezuje účinnost čištění.
  • Profesionální čisticí prostředky obsahují ale účinných látek mnohem více, neboť jejich vyškolená obsluha zná možnosti ředění těchto prostředků pro konkrétní materiál a stupeň znečištění, což umožňuje bezpečně aplikovat mnohem lepší poměr aktivních látek, které účinnost čištění výrazně zvyšují.

Naše prostředky zároveň skvěle dezinfikují, čímž ještě více umocňují svou účinnost čištění. Díky vysoké účinnosti prostředků a našim zkušenostem si umíme poradit s většinou skvrn, ať je to bahno, krev, čokoláda nebo podobné odolné skvrny. Zde platí, že nejlepší šanci nečistoty odstranit nám dáte tím, že se je nebudete pokoušet odstranit sami a zavoláte nám co nejdříve.

Nezávazná objednávka

Zavřít menu