Parní čištění

Parní čištění je moderní metoda, která kombinuje vysokou účinnost s naprostou ekologičností. Během parního čištění je na čištěný povrch pod tlakem tryskána horká pára, která rozpustí veškerou mastnotu, pronikne do všech nerovností, zahubí roztoče, zárodky mikrobů i vajíčka blech a následně je vysána zpět do stroje. Díky tomu můžete velice snadno získat dokonale čistý prostor.

Co se čistí párou?

 • digestoře a jiná silně znečištěná místa v kuchyni
 • radiátory a další těžko přístupné předměty
 • spáry a dilatační spoje, které nelze jinými metodami vyčistit
 • záchod a podobná místa s větší koncentrací nebezpečných mikrobů

Pára je plyn, takže se snadno dostane do všech skulin, spár a nerovností. Díky tomu je vhodná k čištění členitých povrchů, rohů a nepřístupných mezer. Hodí se rovněž pro čištění míst s vyšší koncentrací mikrobů a nebezpečných zárodků.

Čištění parou je vhodné skoro pro všechny povrchy. Výjimkou jsou nelakovaná dřeva a jiné podobné savé přírodní materiály. Pokud si nejste jisti, zda se pro Vás parní čištění hodí, konzultujtesvůj problém s našimi odborníky.

Ekologie má zelenou!

Parní čištění pracuje bez použití jakýchkoli chemikálií, pouze díky vlastnostem horké páry. Proto je šetrnější k ošetřovanému materiálu i k životnímu prostředí. Nižší jsou rovněž náklady, protože parní čistič spotřebovává pouze nepatrné množství vody (voda při přeměně v páru zvětší svůj objem až 1700 krát).

Proč právě parní čištění?

 • vysoká účinnost v odstraňování mastnoty, viditelných skvrn i mikrobů
 • rychlý průběh čištění ušetří Váš čas i peníze
 • dlouhotrvající efekt díky zahubení všech zárodků, mikrobů a roztočů
 • ekologičnost a šetrnost daná jednoduchým a účinným principem

Jak potvrzuje studie amerického Národního institutu pro zdraví (www.nih.gov), zatímco po použití kvalitního vysavače množství alergenů časem poměrně rychle vzrůstá, po parním čištění množství alergenů dále klesá. To je dáno tím, že horká pára zahubí i zárodky roztočů a jiných mikrobů, takže se jejich populace nemůže obnovovat.

Parní čištění umožní vyčistit během několika minut znečištění, které by se bez patřičného vybavení nepovedlo vyčistit ani za celý den. Díky tomu ušetříte mnoho času i peněz.

Proč zvolit naši firmu?

Oproti jiným úklidovým firmám máme několik předností, které pro Vás mohou být důvodem k tomu, abyste pro parní čištění zavolali právě nás:

 • Používáme kvalitní stroje. Nešetříme na vybavení a k čištění používáme pouze nejmodernější značkové stroje.
 • Máme veliké zkušenosti. V oboru se pohybujeme již řadu let, navštěvujeme specializované veletrhy, svému řemeslu dokonale rozumíme.
 • Můžeme pracovat ještě dnes. Rádi Vám vyjdeme vstříc ve všem včetně doby čištění. Pokud spěcháte, i my si pospíšíme.
 • Naši klienti jsou s námi spokojeni. Nejlepší zpětnou vazbou jsou reference našich klientů.

Kontakt a reference

Máte-li zájem o kvalitní parní čištění, kontaktujte nás. Rádi Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku, poradíme a pomocí páry vyčistíme vše, co bude třeba. Na vyžádání také zašleme požadované reference. Vyjdeme vám po všech stránkách vstříc. Těšíme se na úspěšnou spolupráci!

Zdravý spánek je pro život velice důležitý, neboť v posteli trávíme čtvrtinu až třetinu veškerého svého času. U výběru vhodného místa pro umístění postele a u koupi kvalitní matrace však péče o nocleh končit nemůže. I sebelepší matrace se ušpiní, usadí se v ní drobounké kousky kůže a vlasů, roztoči a prach.

Podle aktuálních vědeckých výzkumů může být na centimetru čtverečním matrace až miliarda zárodků. Nezbytným řešením je tedy čištění matrací. A pokud jde o profesionální čištění matracíPraha není rozhodně za jinými městy pozadu.

Jak se k čištění matrace postavit? Člověk se samozřejmě může pokusit matraci vyčistit svépomocí. Je však nutno podotknout, že to není právě nejlepší varianta. Bez odborných strojů a profesionálních přípravků není účinek vysoký. Další variantou je nechat si matraci vyčistit v nějakém specializovaném centru. Zde je však nutnost přesunu matrace a navíc i několikadenního čekání na vyřízení objednávky.

Ideální cestou je proto čištění matrace přímo u Vás doma, ovšem v podání profesionální firmy. Kvalitní čištění matrace v podání naší odborné firmy Vám přinese

 • vysoce zdravé prostředí Vaší postele
 • dlouhodobý efekt daný pročištěním matrace do hloubky
 • žádné starosti s transportem matrace do čistírny
 • příjemný spánek, lepší náladu, vyšší pracovní výkony

Nezávazná objednávka

Zavřít menu