Mytí oken

Sluneční záře je v lidském životě velmi důležitá a rozhodně jí nesmí špinavá okna nebo výlohy bránit v průniku do bytových i kancelářských prostor. Čištění oken a výloh svěřené specialistům oboru ulehčí klientům naší úklidové firmy čas, fyzickou námahu i strach z pádu v případě panelových domů a jiných ve větší výši umístěných skel.

Odborníci naší úklidové firmy vědí, jak učinit okna či výlohy co nejzářivější a vysoce transparentní. K mytí oken a mytí výloh v naší úklidové firmě používáme nejkvalitnější certifikovanou chemii, nejrůznější detergenty a technické přístroje, ve svých řadách máme tým profesionálních horolezců i proškolených pracovníků, navíc okna a výlohy myjeme vždy v co nejkratším čase a to za jakéhokoli počasí! Vsadit na nás se zákazníkům naší úklidové firmy mnohonásobně vyplatí.

Naší úklidovou firmou používané chemické čistící i jiné prostředky okna našich klientů nepoškrábají, jinak nepoškodí ani na sklech nezanechají skvrny. Za kvalitu už předem ručíme!

Objednání cenově výhodných služeb naší úklidové společnosti ulehčí spoustu námahy každé domácnosti. Zakázky nám můžete pomocí on-line internetového formuláře doručovat 24 hodin denně!Mytí oken
 a výloh s sebou nese několik fází, které naši pracovníci úklidové firmy s nejvyšší pílí pravidelně provádějí: suché i mokré čištění okenních parapetů a rámů, odstranění staré špíny ze skleněných povrchů (barva, tmel aj.), čištění skel speciálním roztokem, odstranění nadměrné vlhkosti gumovou škrabkou a následné sušení oken, výloh a výstupů okna.

Nezávazná objednávka

Zavřít menu