Generální úklid

Každý den se do našich domů či bytů dostává prach. I když je zpočátku neviditelný, v dalších fázích vytváří mikroklima příznivé pro bakterie a choroboplodné zárodky způsobující alergie. Během pravidelných úklidů se sice část nečistot odbourá, ale k úplnému vyhubení je třeba alespoň jednou za 6 měsíců podstoupit generální úklid. Ten nejdůslednější a pro hospodyně nejsnazší generální úklid zajistí jedině úklidová firma. Nejen, že si s nahromaděnými nečistotami naše úklidová firma hravě poradí, ale úklidové firmy se stávají na trhu služeb stále populárnějšími.

Generální úklid zajišťují vyškolení pracovníci mající k dispozici moderní čistící nástroje i prostředky, které jsou pro vlastní pořízení do běžných domácnosti cenově nedostupné. Úklidoví pracovníci generálního úklidu skvěle ovládají pracovní postupy a kvalifikovaně rozeznávají potřeby pro jednotlivé čištěné materiály. Jiné typy povrchů či materiálů vyžadují jinou péči a s naší úklidovou firmou profesionálně vedeným generálním úklidem se nestane, že by se něco poškodilo nevhodnou péčí.
Uzavřením smlouvy o generálním úklidu s naší úklidovou společností a předplacením našich služebzískává mnoho klientů významné slevy. Neváhejte a informujte se o možnostech předplacení služeb generálního úklidu i jiných úklidových pracích!

Generální úklid kancelářských prostor:

Profesionální generální úklid se v Praze nejprve týkal kancelářských prostor. Mnoho majitelů firem se rozhodlo úklid svěřit do rukou kvalifikovaných společností – úklidových firem, neboť se dík tomu zbavili každodenních starostí o výkon generálního úklidu a vyvarovali se pořízení úklidových technologií na vlastní náklady a vlastní zodpovědnost.

Veřejná místa podléhají znečištění větší měrou, proto je třeba odvádět úklid na profesionální úrovni, s moderními technologiemi, zdravotně nezávadnými prostředky a ve větší intenzitě než v domácích obytných prostorech. S jakýmkoli generálním úklidem se bez obav svěřte do rukou naší úklidové firmě!

Generální úklid obytných prostor:

Pro generální úklid bytů odborníci naší úklidové firmy vypracují harmonogram úklidu spolu se stanovením užitých nástrojů, přístrojů a čistících prostředků.

Klient se po objednání generálního úklidu dočká například leštění podlah a jejich chemického čištění, suchého vysávání, mokrého čištění podlah, radiátorů, mytí skel, zrcadel, dveří, oken, nábytku (včetně vnitřních povrchů), ošetření čalouněného nábytku, čištění koberců, odstraňování prachu z vnitřku vybavení a příslušenství, omývání okapů, atik, stěn a mnoho dalšího.

Generální úklid toalet:

Generální úklid toalet představuje jednu z nejodpovědnějších prací v rámci generálního úklidu. Tato zařízení se vyskytují pod neustálým působením vlhkosti a tepla a jsou tedy nejvíce citlivá na škodlivé organismy. Generální úklid toalet zajistí důkladné vyčištění a dezinfikování všech předmětů, mytí stěn a podlah, odstranění vodního kamene, opláchnutí vany a sprchy a další.

Generální úklid kuchyní:

Generální úklid kuchyní je řešením pro druhé nejproblematičtější místo domovů. Moderní prostředky úklidových specialistů si bez problémů poradí s usazenou i připečenou špínou, vyčistí i dezinfikují povrchy a nastolí zdravé vnitřní klima. Generální úklid kuchyní zahrnuje mytí talířů a jiného nádobí, mytí trouby, mikrovlnné trouby, odstraňování prachu z digestoří, mokré čištění nábytku kuchyně, rozmrazování chladničky a mytí chladničky zevnitř a jiné.

Nezávazná objednávka

Zavřít menu