Čištění židlí

Židle, zejména kancelářská, je pro mnohé pracovníky místem, na němž tráví velkou část svého pracovního dne. Židle musí být pohodlná, ale součástí onoho pohodlí jsou také její čalouněné sedací plochy. A má-li židle zůstat nejen pohodlná, ale také zdravotně nezávadná a krásná, je potřeba čištění židlí. Naše služba čištění židlí se tedy hodí v každé kanceláři, v každé zasedací místnosti, ba i leckde jinde.

Správná metoda na míru Vaší židli. Vaše židle si zaslouží odpovídající a tu správnou péči, takže také metodu čištění zvolíme na míru podle typu židle, stupně znečištění či odstínu čalounění, aby výsledek byl vždy dokonalý. Dovedeme si poradit v každé situaci a při čištění židlí nabízíme nejjemnější ruční čištění stejně jako nejmodernější a velmi účinnou extrakční metodu. Netřeba ani zdůrazňovat, že všechny chemické čisticí přípravky používané při čištění židlí jsou zdravotně nezávadné, ba naopak způsobují situaci zdraví prospěšnou, protože ze židle odstraní nejen viditelnou špínu, ale také a zejména roztoče, prach a další alergeny či škodlivé zárodky.

Extrakční metoda

Přistoupíme-li, což je v případě čištění židlí v podání naší firmy velmi běžné, k extrakční metodě, potom uvidíte koncert světově nejmodernějších strojů a metodu, jež Vaší židli zajistí zářivou čistotu v nečekaně krátkém čase. Čisticí extraktor totiž vhání do čalounění pod tlakem horkou vodu smísenou s čisticím prostředkem, ale ihned vzápětí tutéž vodu, tehdy již ovšem kromě čisticího přípravku smísenou též se všemi v židli nežádoucími látkami, vysává zpět do sebe, takže povrch židle je po čištění židlí záhy suchý a židle může opět sloužit svému účelu, sezení, tentokrát ovšem o poznání komfortněji a zdraví i estetickému cítění prospěšněji.

Jak často, jak dlouho a co vše čistit?

Extrakční metodou lze vyčistit opravdu mnoho, tedy i obtížně odstranitelné viditelné skvrny (třeba od jídla či pití) stejně jako okem neviditelné mikroby a prachové mikročástice. Díky tomu se stav Vaší židle po čištění židlí zlepší na všech rovinách. Vzhledem k zmíněné důležitosti čištění židlí se tato procedura doporučuje provádět minimálně dvakrát ročně. Vzhledem k tomu, že čistění jedné židle obvykle nezabere více než patnáct minut, rozhodně se vyplatí půlhodinku ročně za komfort a zdravotně nezávadné prostředí obětovat. Tím spíše, že s našimi pracovníky si vždy můžete být jisti dokonalým výsledkem.

Všechny dotazy rádi zodpovíme.

Pokud by Vám i po přečtení tohoto textu nebylo cokoli o čištění židlí jasné, směle se obraťte na naši telefonní linku. Nejenže Vám vše vyložíme a vyjasníme, ale můžete si také rovnou objednat naše pracovníky, aby co nejdříve (a může to být opravdu velmi brzy po Vašem telefonátu) přijeli a o pořádné a profesionální čištění židlí se postarali. Čištění židlí nikdy nebylo tak snadné jako s naší firmou.

Nezávazná objednávka

Zavřít menu