Čištění koberců

Koberce stejně jako další bytové textilie velmi rychle podléhají znečištění a opotřebení. Právě proto potřebují kvalitní a pravidelnou údržbu – chemické čištění koberců – která navíc může jejich životnost ještě prodloužit. K tomu jsou tyto plochy velmi zranitelné a bez profesionálního přístupu k čištění koberců mohou velmi utrpět.

Použitím špičkové technologie k čištění koberců a proškolených pracovníků naší úklidové firmymohou koberce i čalouněný nábytek získat zpět svůj jas barev a nepoškozenou strukturu. Krom toho hloubkové působení úklidové chemie brání rozvoji a dalšímu šíření patogenní mikroflóry způsobující alergické reakce a zhoršení chronických onemocnění.

Obzvláště v kancelářích a jiných komerčních prostorách koberce trpí zvýšenou zátěží a přímo vyžadují kvalitní péči v podobě chemického čištění. Obvyklé povrchové čištění a vysávání pozbývá účinku. Naší úklidovou firmou aplikované pěny však mají hlubokosáhlý účinek na celý povrch koberců a chemické čištění pomocí parního generátoru si lehce poradí s hluboko zapuštěnými skvrnami.

Naše úklidová firma nabízí celou škálu služeb chemického čištění koberců i suchého čištění koberců, pohovek, sedacích souprav, různých tkanin, vlny, kožešin a dalších textilií, kterých se znečištění týká.

Poskytujeme 3 druhy čištění : suché čištění, pěnové čištění a čištění pomocí hluboké extrakce. Každý druh chemického čištění koberců provází i shodné fáze jako je předčištění povrchu, testování dopadu použitých chemikálií, zavádění deodorantů do textilu, nanesení ochranných vrstev a další.

Naší úklidovou firmou nastavené ceny zajistí Vašim kobercům kvalitní, pravidelnou a levnou péči zvyšující jejich životnost. Rozhodně se dalekosáhle vyplatí kontaktovat naši úklidovou firmu než věnovat své finance, čas i fyzickou námahu výměně neudržovaných koberců za nové!

Nezávazná objednávka

Zavřít menu