Často kladené otázky

Jaké jsou ceny za úklid u firmy Úklid Praha v porovnání s ostatními úklidovými firmami?

Jak se můžete sami přesvědčit porovnáním námi nabízených cen s cenami jiných úklidových firemúklid u nás stojí standardně. Navíc jsou naše ceny konečné a dodatečně Vás ničím nepřekvapí. Úklid Praha se dovede přizpůsobit každému zákazníkovi a jeho finančním možnostem.

Existuje nějaká minimální cena, kterou musím za úklid zaplatit vždy?

U jednorázového úklidu má naše úklidová firma stanovenou nejnižší cenu 960 Kč (event. 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Prahu). Tyto minimální ceny se ovšem vztahují pouze k novým zákazníkům a k jednorázovým úklidům. Se stálými klienty a u pravidelných úklidových prací vždy domlouváme minimální ceny individuálně.

Účtuje si Úklid Praha náklady na dopravu? Pokud ano, kolik stojí 1 km cesty?

Naše firma Úklid Praha si účtuje náklady na dopravu v závislosti na tom, zda se uklízí v Praze, nebo mimo její hranice. Na území Hlavního města Prahy si za cestovné účtujeme 300 Kč, mimo území Prahy je to pak 12 Kč/km/cesta, pokud se s klientem nedomluvíme individuálně.

Jak brzy od obdržení mojí objednávky může úklidová firma Úklid Praha úklid uskutečnit?

Dokážeme Vám zařídit a provést úklid již do dvou hodin od obdržení objednávky. V takovýchto případech je cena vždy domlouvána individuálně. Běžně úklid provádíme do 24 hodin od obdržení objednávky nebo později. Při dřívější objednávce Vám naše úklidová firma dovede nabídnout příznivější ceny.

Mohu se skutečně spolehnout, že všichni zaměstnanci Úklidu Praha jsou mají čistý trestní rejstřík a nemusím se jich bát?

Za to ručíme. U naší úklidové firmy pracují pouze svědomití a diskonfliktní zaměstnanci s čistým trestním rejstříkem. Na požádání Vám můžeme předložit notářsky ověřené kopie výpisů z rejstříku trestů našich zaměstnanců.

Mohu se jistě spolehnout na to, že úklidoví pracovníci na místo v daný den opravdu přijedou?

Stálé dodržování všech termínů je pro naši úklidovou firmu jedním ze základních firemních pravidel. Vždy od nás máte záruku dodržení termínu. Kdyby náhodou došlo naší vinou ke zpoždění, získáte slevu na úklid, případně nějakou milou pozornost, abyste viděli, že naše firma si Vás, svých klientů, váží.

Bydlím mimo Prahu. Vyplatí se mi přes to využívat úklidových služeb od Vás?

Naleznete-li jinou úklidovou firmu přímo ve Vašem okolí, může se vyplatit kontaktovat tuto firmu, protože náklady na cestovné se vždy promítnou do konečné ceny za úklid. Naše úklidová firma si u úklidu mimo území Hlavního města Prahy účtuje za cestovné 12 Kč/km/cesta.

Naše firma je tu pro Vás kdykoli!

Všechny úklidové práce zajišťujeme celých 7 dní v týdnu a 24 h denně. A to vše po celé ČR. Naše zkušená úklidová firma je kdykoli připravena poskytnout Vám kompletní úklidové služby v maximálně profesionální kvalitě. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu vždycky vyjít vstříc ve všech požadavcích, aby byl maximálně spokojen. Naši zaměstnanci jsou všichni důkladně prověřeni a jsou k práci v naší firmě přijímáni podle náročných přijímacích podmínek.

Ušetřete s námi čas!

Ušetřete svůj nenahraditelný čas a vyřiďte vše potřebné rychle, přímo od počítače. Pracovníci naší úklidové firmy Úklid Praha odpoví na Všechny Vaše dotazy v nejkratší možné době, a to v průběhu celých 24 hodin denně prostřednictvím internetu i naší telefonní linky
Všechny eventuelní připomínky nebo požadavky vyřešíme díky službě EXPRESS v minimálním čase. Jak přesně postupujeme, když naši firmu kontaktujete, se můžete podívat zde.

Zákazník je u naší úklidové firmy vždycky na prvním místě.

Převezmeme veškeré starosti, které pro Vás úklid může znamenat, a Vy pouze poznáte příjemný rozdíl a to hned od počátků naší spolupráce. 
S naší úklidovou firmou uvidíte, že zákazník je pro nás to hlavní. K Vaší nejvyšší spokojenosti jsme schopni zařídit úklid v libovolnou denní nebo noční hodinu a na libovolném místě v republice. 
Nově využijte také naši slevu, kterou pro vás úklidová firma Úklid Praha připravila při on-line poptávce a objednávce služeb pomocí internetu.

Na čem je závislá celková cena za úklid a jaká je obvyklá cena?

Cena se řídí těmito parametry:
1) Záleží na tom, zda jde o jednorázový, nebo pravidelný úklid. Na pravidelný úklid dává naše firma slevy v řádech desítek procent. Minimální cenu jednorázového úklidu pro nového zákazníka máme stanovenu na 960 Kč, je-li úklid prováděn v Praze, a 960 Kč + 12 Kč/km u úklidu mimo Prahu. 
2) Potom záleží na čase, který nám na přípravu úklidu dáte. Pokud potřebujete úklidové služby do 24 hodin, jsou náklady o 20% vyšší. Úklid Praha pro Vás dovede zajistit úklid také již do dvou hodin od objednání. Zde se ale ceny domlouvají případ od případu.
3) Rozhodující je také doba, kdy je úklid prováděn. Například při nočních úklidových pracechmusíme platit zaměstnancům noční příplatek, což se projeví i v konečné ceně, kterou si účtujeme.
4) Důležitý je rovněž stupeň znečištění uklízeného objektu. Pokud je Váš objekt silně znečištěn a úklid je velice technicky náročný, může se cena za úklid navýšit v i o 40%.

Přizpůsobíme všechno svým zákazníkům!

Od metod provádění všech nabízených prací přes dobu, kdy úklid provedeme, až po ty nejmenší detailní vlastnosti Vašeho úklidu, vše vždy přizpůsobíme Vašim potřebám a požadavkům.
Firma Úklid Praha se dovede postarat rovněž o generální úklid nebo údržbu chodníků a jiných venkovních ploch. Nabízíme i odklízení sněhu, listí nebo jiné práce.
Poskytujeme rovněž mytí oken a výloh, profesionální extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku. Naše pravidelné i jednorázové úklidové služby Praha mezi jinými vyzdvihuje.
Jděte s pokrokem a nechte všechny úklidové i související práce odborníkům.

Nezávazná objednávka

Zavřít menu